★★★★★
9.2 na podstawie 2546 opinii Kiyoh

Warunki korzystania z serwisu

Oto wstęp do warunków korzystania z naszego serwisu, informacje o tym co robimy by chronić Twoją prywatność i co robimy by upewnić się, że oferowana przez nas usługa jest bezpieczna. Tutaj podsumowaliśmy najważniejsze punkty. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij na link obok.

Zastrzeżenia

W zastrzeżeniach możesz znaleźć informacje o tym czego możesz oczekiwać korzystając z naszego serwisu, kiedy jesteśmy odpowiedzialni za usługi i kiedy nie (np. gdy podane przez Ciebie dane są nieprawidłowe lub gdy nie możesz wypowiedzieć danego kontraktu). Możesz pobrać nasze zastrzeżenia, by dowiedzieć się więcej o warunkach korzystania z naszego serwisu.

Pobierz zastrzeżenia

Prywatność

Jeśli skorzystasz z naszego serwisu, zapiszemy Twoje dane na naszym serwerze. Jeśli pobierzesz Twoje wypowiedzenie umowy, usuniemy Twoje dane w przeciągu 24 godzin. Jeśli skorzystasz z naszej płatnej usługi, zapiszemy Twoje dane, by być w stanie Ci pomóc z wypowiedzeniem. Ale tylko z Twoim wypowiedzeniem. Wyślemy Ci potwierdzenie, a nawet powiadomienie by sprawdzić czy Twoje wypowiedzenie przebiegło pomyślnie. Nigdy nie udostępnimy Twoich danych (jedynie, gdy zostaniemy do tego zmuszeni przez prawo). Możesz pobrać nasze oświadczenie o ochronie danych, by dowiedzieć się więcej na ten temat.

Pobierz politykę prywatności

Bezpieczeństwo

Korzystając z naszego serwisu, chcesz mieć pewność, że to bezpieczne. Nie możemy zagwarantować 100% bezpieczeństwa, ale możemy Cię zapewnić, że robimy wszystko co możemy, by serwis był tak bezpieczny jak to możliwe. Nasza strona znajduje się na Google Cloud Platform (GCP) z uwagi na wysoką specjalistkę i certyfikaty, takie jak ISO 27001, ISO 27017 (Cloud Security, Bezpieczeństwo w Chmurze) i 27018 (Clous Privacy, Prywatność w Chmurze). Dane i aplikacje są przechowywane na terenie Unii Europejskiej i są zaszyfrowane (AES-256). Nasza sieć używa zapory GCP. Więcej na ten temat możesz przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

Pobierz oświadczenie o ochronie danych

Masz pytania? Śmiało napisz do nas.