★★★★★
9.2 na podstawie 5024 opinii Kiyoh

Warunki korzystania z serwisu

Tutaj znajdziesz warunki korzystania z naszego serwisu, informacje o tym co robimy by chronić Twoją prywatność i jakie rozwiązania stosujemy aby upewnić się, że oferowana przez nas usługa jest bezpieczna. Podsumowaliśmy dla Ciebie najważniejsze punkty. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na link obok.

Zastrzeżenia Contract Terminator

W zastrzeżeniach znajdziesz informacje o tym czego możesz oczekiwać korzystając z naszego serwisu, kiedy ponosimy odpowiedzialność za konkretne usługi i kiedy nie (np. gdy podane przez Ciebie dane są nieprawidłowe lub gdy nie masz prawa do wypowiedzenia danej umowy). Możesz pobrać nasze zastrzeżenia, by dowiedzieć się więcej o warunkach korzystania z naszego serwisu.

Pobierz zastrzeżenia

Polityka prywatności

Jeśli skorzystasz z naszego serwisu, zapiszemy Twoje dane na naszym serwerze. Jeśli wygenerujesz i pobierzesz wypowiedzenie umowy, usuniemy Twoje dane w przeciągu 24 godzin. Jeśli skorzystasz z naszej (płatnej) usługi wysyłki, zapiszemy Twoje dane, by być w stanie Ci pomóc z procesem wypowiedzenia. Tylko z nim. Wyślemy Ci potwierdzenie zamówienia i wysyłki, a także powiadomienie by sprawdzić czy Twoje wypowiedzenie przebiegło pomyślnie. Nigdy nie udostępnimy Twoich danych (jedynie, gdy zostaniemy do tego zmuszeni przez prawo). Możesz pobrać nasze oświadczenie o ochronie danych, by dowiedzieć się więcej na ten temat.

Pobierz politykę prywatności

Bezpieczeństwo danych

Korzystając z naszej usługi wypowiedzenia umowy, chcesz mieć pewność, że jest ona bezpieczna. Nigdy nie możemy zagwarantować 100% bezpieczeństwa, ale robimy wszystko, co w naszej mocy, aby nasza platforma była jak najbardziej bezpieczna. Hostujemy naszą platformę za pośrednictwem Amazon Cloud Services (AWS) ze względu na ich profesjonalną obsługę i certyfikaty, w tym ISO 27001, ISO 27017 (Cloud Security - Bezpieczeństwo w Chmurze) i ISO 27018 (Cloud Privacy - Prywatność w Chmurze). Dane i aplikacje są przechowywane na terenie Unii Europejskiej w zaszyfrowanej postaci (AES-256). Dostęp do danych mają tylko upoważnieni pracownicy. Dostęp do naszej aplikacji można uzyskać wyłącznie za pośrednictwem szyfrowanych połączeń HTTPS za pośrednictwem zarządzanej zapory sieciowej, w której działa aplikacja. Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat środków bezpieczeństwa, które stosujemy dla naszych pracowników? Przeczytaj nasze oświadczenie o ochronie danych.

Pobierz oświadczenie o ochronie danych

Masz pytania? Śmiało napisz do nas.