★★★★★
9.2 na podstawie 6798 opinii Kiyoh

Warunki korzystania z serwisu

Tutaj znajdziesz warunki korzystania z naszego serwisu, informacje o tym co robimy by chronić Twoją prywatność i jakie rozwiązania stosujemy aby upewnić się, że oferowana przez nas usługa jest bezpieczna. Podsumowaliśmy dla Ciebie najważniejsze punkty. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na link obok.

Zastrzeżenia Contract Terminator

W zastrzeżeniach znajdziesz informacje o tym czego możesz oczekiwać korzystając z naszego serwisu, kiedy ponosimy odpowiedzialność za konkretne usługi i kiedy nie (np. gdy podane przez Ciebie dane są nieprawidłowe lub gdy nie masz prawa do wypowiedzenia danej umowy). Możesz pobrać nasze zastrzeżenia, by dowiedzieć się więcej o warunkach korzystania z naszego serwisu.

Pobierz zastrzeżenia

Polityka prywatności

Ochrona Twoich danych osobowych jest dla nas bardzo ważna. Z tego powodu Twoje dane nie będą przekazywane podmiotom trzecim (wyjątki: cele prawne i marketingowe). Czas przechowywania danych zależy od konieczności szczegółowego zrozumienia procesu rezygnacji w celu uzyskania wsparcia i działań następczych, jeśli będzie to konieczne. W każdej chwili możesz usunąć swoje dane z naszego systemu, kontaktując się poprzez: privacy@greenonline.nl. Na podany przez Ciebie adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie usunięcia oraz biuletyn informacyjny.

Pobierz politykę prywatności

Bezpieczeństwo danych

Jeśli korzystasz z naszej usługi wypowiedzenia, oczywiście chcesz zachować bezpieczeństwo. Nigdy nie możemy zagwarantować 100% bezpieczeństwa, ale robimy wszystko, co w naszej mocy, aby nasza platforma była jak najbardziej bezpieczna. Hostujemy naszą platformę za pośrednictwem Amazon Cloud Services (AWS), które przekonują swoją wiedzą i certyfikatami, w tym ISO 27001, ISO 27017 (bezpieczeństwo w chmurze) i ISO 27018 (prywatność w chmurze). Dane i aplikacje są przechowywane w centrach danych na terenie Unii Europejskiej i przechowywane w postaci zaszyfrowanej (AES-256). Dostęp do danych mają tylko upoważnieni pracownicy. Dostęp do naszej aplikacji można uzyskać tylko za pośrednictwem szyfrowanych połączeń HTTPS poprzez zarządzaną zaporę sieciową, w której działa aplikacja. Chcesz dowiedzieć się więcej o środkach bezpieczeństwa, które stosujemy dla naszych pracowników? Przeczytaj naszą pełną politykę bezpieczeństwa.

Pobierz oświadczenie o ochronie danych

Masz pytania? Śmiało napisz do nas.