★★★★★
9.2 na podstawie 6798 opinii Kiyoh

Wypowiedzenie umowy

Za darmo wygenerujemy dla Ciebie wypowiedzenie umowy

Wypowiedzenie działa w ten sposób

Twoje wypowiedzenie dla dowolnej organizacji

Bez względu na przyczynę wypowiedzenia, proszę zweryfikować konkretną procedurę rozwiązania umowy w danej firmie (w większości przypadków umowa musi zostać rozwiązana 3 miesiące przed uzgodnionym minimalnym terminem). Warto też porozmawiać z firmą o ofertach przedłużenia umowy, jeśli nadal nie masz pewności, czy chcesz pozostać członkiem, czy nie.

Wyjątkowe przypadki

Jeśli chcesz rozwiązać umowę przed okresem wypowiedzenia zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z firmą, której umowa dotyczy. Każde wcześniejsze zakończenie jest uzależnione od warunków umowy i jest weryfikowane indywidualnie - dlatego musisz mieć ważne powody, które mogą być poparte np. zaświadczeniem lekarskim. Prawdą jest jednak, że w wielu przypadkach umowy i ich uzgodnione w nich warunki muszą być bezwzględnie spełnione.

Skorzystaj z naszych usług, szybko i bezpiecznie!

Chętnie przejmiemy odpowiedzialność za rozwiązanie Twojej umowy. Nie musisz tracić czasu na szukanie właściwej procedury, odpowiedniej treści listu, nie potrzebujesz drukarki, koperty ani znaczków pocztowych. Dzięki nam możesz łatwo i wygodnie rozwiązać umowę bez wychodzenia z domu!Najczęściej wypowiadane umowy

Powiedz o nas swoim znajomym